n Veeltalige Multitalige databasis van evangeliese Bybelkolleges - en Bybelse, pastorale, teologiese en sending-opleidingsprogramme, - kursusse en -bronne

Opleidingverskaffers

Kriteria vir soektog
Opleidingverskaffer
(kliek onder vir besonderhede oor kursusse)
Plek Land Kursusse geregistreer Webblad
Abilene Christian University-Graduate School of Theology Abilene, Texas Verenigde State 1 acumags.org
Academia Teologica São Paulo Brasilië 3 pranor-academiateologica.blogspot.com/
Academy for Church Planting and Leadership Bangalore Indië 4 www.a4cpl.org
Academy of Integrated Christian Studies Aizawi Indië 2 www.mizobaptist.org
ACK Bishop Hannington Institute of Theology & Development Studies Mombasa Kenia 1 www.bishophannington.com
ACTS Academy of Higher Education Bangalore Indië 1 www.actsgroup.org
ACTS College Limited Singapore Singapore 6 www.acts.edu.sg
ACTS International Colorado Springs Myanmar 10 www.actsinternational.net
ACTS Seminaries of Trinity Western University Langley, BC Kanada 0 www.acts.twu.ca
Adelaide College of Ministries Klemzig, SA Australië 2 www.acm.sa.edu.au
Africa Inland Mission Western Cape Suid-Afrika 0 www.aimint.org/za
Africa Institute of Leading Gauteng Suid-Afrika 2
Africa School of Missions White River Suid-Afrika 4 www.asm.org.za
Africa Theological Seminary Kitale Kenia 1 www.icmusa.org
African Nazarene University Nairobi Kenia 1 www.anu.ac.ke/
AG Tamilnadu Bible College Madurai, Tamil Nadu Indië 6
AGST Alliance Penang Maleisië 2 www.agstalliance.org
AIDSLink International Gauteng Suid-Afrika 1 www.aidslink.org
AIM Christian College Selangor Maleisië 2 www.calvary.org.my
Akademie für Weltmission Korntal-Muenchingen Duitsland 4 www.awm-korntal.eu
Alaska Bible College Glennallen, AK Verenigde State 7 www.akbible.edu
Alaska Christian College Soldotna, AK Verenigde State 0 www.alaskacc.org/
Albrecht-Bengel-Haus e.V. Tübingen Duitsland 12 www.bengelhaus.de
All Nations Christian College Ware Verenigde Koninkryk 8 www.allnations.ac.uk
All Souls Langham Place London Verenigde Koninkryk 0 www.allsouls.org
Allegheny Wesleyan College Salem, OH Verenigde State 4 awc.edu/
Alliance Bible Seminary Hong Kong Sjina (Hong Kong) 5 www.abs.edu
Alliance Graduate School Quezon City, Metro Manila Filippyne 0 www.ags.edu.ph
ALMA Lome Togo 1 almatogo.fr
Alpha Omega International College Petaling Jaya Maleisië 1 www.aoic.org.my
Ambrose University College Calgary Kanada 2 www.ambrose.edu
American Baptist College Nashville, TN Verenigde State 5 www.abcnash.edu/
Ansgar Teologiske Høgskole Kristiansand Noorweë 2 www.ansgarskolen.no/
Antioch Bible College Kitwe Zambië 0 Antiochbeleiversconvention.com
APEC - Aliança Pró Evangelização das Crianças - CEF Child Evangelism Fellowship POMBAL Portugal 3 www.missoesemportugal.blogspot.com
APMB Santo André-SP Brasilië 0 www.apmb.org.br
Appalachian Bible College Mount Hope, WV Verenigde State 4 abc.edu
Arab World Ministries International Marseille Algerië 39 www.Progressingtogether.org
Arizona Christian University Phoenix, AZ Verenigde State 6 www.arizonachristian.edu
Arlington Baptist College Arlington, TX Verenigde State 5 www.arlingtonbaptistcollege.edu/
Asia Antioch Seminary and Satsang Church Assam, Indië 0
Asia Evangelical College & Seminary Bangalore Indië 2 www.saintpaulschool.in/
Asia Gateway Training Kuala Lumpur Maleisië 4 www.asiagatewaytraining.net
Asia Graduate School of Theology Philippines Quezon City Filippyne 0 www.agstphil.org
Asia Pacific Theological Seminary Baguio Filippyne 0 www.apts.edu
Asia Theological Center Singapore Singapore 16 www.atc.org.sg
Asia-Pacific Nazarene Theological Seminary Taytay, Rizal Filippyne 0 www.apnts.edu.ph
Asian Christian Academy Tamil Nadu Indië 1 www.acaindia.org
Asian Cross-cultural Training Institute Singapore Singapore 1 www.acti-singapore.org
Asian Theological Seminary Quezon City Filippyne 19 www.ats.ph
École Supérieure de Théologie Évangélique «Shalom» N'djamena - Moussa Chad 0 mission-chad.org/estes.html
Örebro Mission Institute Örebro Swede 0 www.missionsinstitutet.se
Bakke Graduate University Dallas TX Verenigde State 5 www.bgu.edu
Bangkok Bible Seminary Bangkok Tailand 0 www.bbsthai.org
Baptist Bible College Springfield, MO Verenigde State 5 www.gobbc.edu/
Baptist College of Theology Obinze, Imo State Nigerië 1 www.bctobinze.com
Baptist Theological College of Southern Africa Gauteng Suid-Afrika 2 www.btc.co.za
Baptist Theological Seminary of Malawi (BTSM) Central Region Malawi 0 btsm.luviri.net
Baptist Theological Seminary of Zambia Lusaka Zambië 0 www.bmoz.org/site.php?id=btsz
Baptist University of the Américas San Antonio, TX Verenigde State 5 www.bua.edu/
Barclay College Haviland Verenigde State 1 www.barclaycollege.edu
BeaconLight Banstead Verenigde Koninkryk 1 www.beaconlight.co.uk
Belfast Bible College Dunmurry Verenigde Koninkryk 7 www.belfastbiblecollege.com
Bethany Bible College & Seminary Erode Indië 1 www.bethanyindia.org/bible-college.php
Bethany Bible College, Trivandrum Kerala Indië 1
Bethany College Hepburn, Saskatchewan Kanada 2 www.bethany.sk.ca
Bethany Fellowship Philippines, Inc. 3305 Isabela Filippyne 3
Bethany Global University Bloomington, MN Verenigde State 5 www.bcom.org
Bethany International Bloomington, MN Vietnam 0 www.bethanyinternational.org
Bethel Bible College Punalur, Kerala Indië 7
Bethel Bible College Kerala Indië 5 bethelbiblecollegepunalur.com
Bethel Bible Institute Tamilnadu Indië 2
Bethel Faith Spark Bible College Tamil Nadu Indië 3 www.bethelbiblecollege.in
Bethel New Life College Bangalore Indië 0
Bethel Reformed Puritan Theological School and Advanced Studies Mindanao Filippyne 0
Bethesda Bible College Goa Indië 2
Bethesda Christian University Anaheim, CA Verenigde State 0 www.bcu.edu/
Bethlehem Bible College West Bank Palestynse Gebied 0 www.bethbc.com
Beulah Heights University Atlanta, GA Verenigde State 0 www.beulah.edu
Beulah Heights University Atlanta, GA Verenigde State 5 www.beulah.edu
Bibelfernunterricht (BFU) Worms Duitsland 0 www.bfu-online.org
Bibelschule Aidlingen Aidlingen Duitsland 1 www.diakonissenmutterhaus-aidlingen.de/cms/bibelschule
Bibelschule Brake Lemgo Duitsland 1 www.bibelschule-brake.de
Bibelschule Burgstädt Burgstädt (Sachsen) Duitsland 1 www.bibelburg.de
Bibelschule Kirchberg Kirchberg Duitsland 3 www.bsk.org
Bibelseminar Bonn e.V. Bornheim-Roisdorf Duitsland 4 www.bsb-online.de
Bible College of South Australia Malvern, SA Australië 9 www.biblecollege.sa.edu.au
Bible Institute of South Africa Western Cape Suid-Afrika 3 www.bisa.org.za
Bible Training Centre for Pastors Tucker, GA Verenigde State 1 www.bibletraining.com
Biblical Graduate School of Theology Singapore Singapore 5 www.bgst.edu.sg
Biblical Life Institute Freeport, PA Verenigde State 40 www.bli4u.org
Biblical Seminary of the Philippines Metro Manila Filippyne 1 www.bsop.edu.ph
Biblijski Institut Zagreb Kroasië 0 www.bizg.hr
Biblijski Institut Kršćanske Baptističke Crkve u BiH Sarajevo Bosnië en Herzegovina 1 biblijski-institut.btrt.net/
Biblisch-Theologische Akademie Wiedenest Bergneustadt Duitsland 4 www.wiedenest.de
Biblische Ausbildung am Ort (BAO) Landau Duitsland 8 www.bao-kurse.de
Bijbelschool de Wittenberg Nederland Nederlande 1 www.dewittenberg.nl
Biola University La Mirada CA Internasionaal (bv. deur afstandsonderrig) 1 www.biola.edu
Boise Bible College Idaho Verenigde State 0 www.boisebible.edu/
Booth University College Winnipeg, Manitoba Kanada 6 www.boothuc.ca/